Únor 2014

Dnešní svět

9. února 2014 v 9:41 | ¤♥kiki♥¤ |  téma týdne
Dnešní doba je na mě až moc taková rychlá. Lidi jsou strašně líní a jen chtějí ušetřit čas, možná je to tím, jak říká jedna učitelka, že čas jsou peníze a ty my nemáme. A tak lidstvo vymýšlí další a další věci a vychytávky, které mi někdy přijdou až k ničemu a celkem zbytečné.

Všude kam se podívám vidím přetvářku, malý pidižvíci z první třidy si hrajou na borce a myslí si, jak jsou někdo, když mě málem smetou na chodbě a ještě mi začnou nadávat do všech možných nadávek. Kamarádi jsou schopni vás po dvanácti letech přátelství odkopnout a nebavit se s vámi jen proto, že se chtějí přátelit s někým lepším než jste vy. A jak se cítíte vy? Koho to v této době zajímá? Nikoho. Všem jde jen o sebe, každý si hlídá jen svoje věci. Kdy si na vás lidi vzpomenou a mají vás rádi? Když jim pomůžete něčeho dosáhnout, ale když budete žádat pomoc od nich, moc v lásce vás mít nebudou.
Proč všichni chtějí tolik peněz? Abychom si kupovali zbytečné věci a s nimi mohli udělat dojem na lidi, kteří nám mohou být ukradení. Všichni chtějí na někoho udělat dojem i ti malušenký.
Proč si myslíte, že děcka z prvního stupně už drží v ruce cigaretu a jsou sprostí, že to není vůbec hezký? Jen chtějí udělat dojem na ty, co jsou v jejich očích hvězdy. Ale k čemu jim to je dobrý? To opravdu netuším, no možná se dostanou do nějaké party a budou v očích ostatních oblíbení, ale pro mě je to spíš naopak.
Kdyby na mě chtěl udělat dojem nějakej kluk, co každej den drží v ruce cigáro a machruje před ostatníma, poslala bych ho do háje. Nepotřebuju nějakýho machra, kterej by pro popularitu udělal i nějakou kravinu. Nepotřebuju a ani nechci někoho, kdo si hraje na něco, co není a nikdy nebude. Nevydržela bych s někým, kdo by se jen přetvařoval a nebyl sám sebou.
Já osobně jsem nikdy nedržela cigaretu v hubě, k čemu by mi to bylo, nepotřebuju na nikoho dělat dojmy. Když si mě někdo bude chtít všimnout, všimne si mě i bez cigarety a takovýho svinstva. Když si mě někdo nebude chtít všimnout, jeho problém, ale já ze sebe kvůli němu nebudu dělat něco, co být nechci.
Dnešní svět by vůbec nebyl špatný místo, kdyby ho nezničili lidé. Všichni ubližují všem a všem jde jen o svůj vlastní prospěch a oblíbenost u ostatních. Ale já nechci hrát podle těchto pravidel, mám své vlastní a možná sice padám více dolů než stoupám, ale hraju podle sebe a ne podle nich a tak se mi to líbí víc.

Nejlepší dar..

5. února 2014 v 18:56 | ¤♥kiki♥¤

Nejlepší dar, který někomu můžeš dát, je čas, který s ním strávíš. Protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu tak kus svého života, který už nikdy nevrátíš...